Кошик
3 відгуків
Контакти
Садовий центр Fazenda
+380975235942
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів81130 Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Сокільники, вул.Шептицького, 19А
Мапа

Про нас

Садовий центр Fazenda створено в 2013 році як центр продажу декоративних рослин акліматизованих для природних умов України. З моменту заснування ми постійно вдосконалювались й розвивались згідно потреб наших клієнтів. Саме тому, на даний час асортимент наших послуг суттєво зріс - продаж декоративних рослин для озеленення територій, саджанців фруктових дерев і кущів, органічних і мінеральних добрив, біогумус (вермікомпост) власного виробництва, засоби захисту рослин (агрохімія), в тому числі екологічно чисті препарати, створенні для застосування в органічному землеробстві, насіння газонних трав, квітів, овочів і зеленини, продаж садового інструменту та елементів декору.

Окремим видом діяльності є надання послуг з догляду за зеленими насадженнями. Надаємо консультації щодо створення ландшафтних садів, фруктових садів і ягідників. Здійснюємо посадку, проектування та будівництво садів під ключ різного рівня складності включно з системами поливу.

Наші знання, досвід і прагнення вдосконалювати й розвивати наші вміння є гарантією якісного та відповідального виконання робіт.

Садовий центр Fazenda - "Професійно озеленюємо планету"

Відомості про компанію

Садовий центр Fazenda
Виробник
Торгова компанія
Дистриб'ютор / Реселер
Компанія, що надає послуги
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів81130 Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Сокільники, вул.Шептицького, 19А
  • +380975235942
Fazenda
2013
Суб'єкт підприємницької діяльності
Ландшафтні організації, садівники, фермери, сільськогосподарські виробники, будівельні компанії